Škoda Octavia Tour Trumf

Publikováno 15. 4. 2010 v 21:26 v kategorii Nezařazené. Zatím nekomentováno

Do nabídky dealerů Škoda se dostává nový nejlevnější model Octavie – Tour Trumf (s motorem 1.6 75 kW již  za 271 900 korun). Spojení elegance s účelností a kvalitou – to jsou charakteristické prvky designu modelů Octavia Tour Trumf. Zdůrazňují originálním způsobem velikost a robustnost vozu, i když celý automobil a každý jeho detail působí příjemným dojmem solidnosti, prostornosti a spolehlivosti.

Při pohledu na vůz Octavia Tour Trumf ani na okamžik nezaváháte, k jaké značce patří. Dominantním prvkem přední části vozu je přední maska s výrazným žebrováním mřížky chladiče, do které je zakomponováno i firemní logo. Maska spolu se světlomety s čirou optikou dodává vozu výraz dynamiky a robustnosti. Přes elegantní linii celé karoserie se dostanete k půvabné stupňovité zádi liftbacku nebo naopak splývavé u verze Combi. Optimalizace tvarů karoserie přinesla nízký součinitel odporu vzduchu (Cx=0,3), který se příznivě podepisuje na spotřebě pohonných hmot. Pro vůz je standardně připravena široká paleta vnějších laků, včetně metalických barev, nebo litá kola v několika provedeních. 

Interiér

Elegantní a kvalitní materiály jako v luxusním voze, avšak se zvláštním ohledem na odolnost a praktičnost. Tak by se dala charakterizovat Octavia Tour Trumf uvnitř. Množství šikovných detailů a praktická výbava z ní dělají atraktivní vůz pro drobné podnikatele i pro rodiny s dětmi. Ať již je to přístrojová deska, volant, sedadla, palubní přístroje, či autorádia, celý mimořádně variabilní a prostorný interiér nese pečeť designérské školy Škoda. A to jsme ještě nezmínili mimořádný prostor pro zavazadla, který nabízejí obě karosářské varianty. Základní objem 565 litrů, resp. 580 u Combi, což je více než dostatek místa pro zboží nebo výbavu na dovolenou. Sklopením zadních sedadel u verze Combi získáte dokonce prostor neuvěřitelných 1545 litrů.

Předchozí článek:
Následující článek:

Komentáře nejsou povoleny.